• اردیبهشت
  ۲۵

  زمان: 11:55

  موقعیت: موقعیت ست نشده است

  دوره آمادگی آیلتس

  دوره های آمادگی آزمون آیلتس

   

  چه آیلتس را برای ادامه تحصیل نیاز دارید و چه می خواهید از آیلتس برای مهاجرت استفاده کنید و یا حتی مدرک آیلتس را برای اثبات سطح زبان انگلیسی خود نیاز دارید دوره آمادگی آیلتس آموزشگاه عرفان (kishaway) می تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

  استانداردهای بالای آموزشی آموزشگاه عرفان به مفهوم این است که نمره مورد نظر زبان آموز در آزمون آیلتس به صورت تضمینی قابل دستیابی است.  دوره آمادگی آیلتس در آموزشگاه عرفان به شما کمک می کند تا استراتژی های تست زنی در آزمون ایلتس را کسب کنید و به مهارت های زیر دست پیدا کنید:

  • تکنیک های مورد نیاز برای عملکرد بهتر در مهارت reading آیلتس
  • مهارت های لازم برای قسمت writing  آیلتس
  • مهارت های لازم در آزمون listening آیلتس
  • کسب بهترین عملکرد در بخش Speaking آیلتس

  دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان عرفان برای زبان آموزانی که سطح زبان متوسط و پیشرفته را دارند مناسب است. برای زبان آموزانی که در این سطح نیستند و زمان کمی نیز دارند دوره های ویژه و فشرده ای به صورت خصوصی در نظر گرفته شده تا در کمترین زمان ممکن به هدف آیلتس خود برسند.

   

  دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان عرفان با اساتید مجرب برگزار می شود و در تمامی این دوره ها آزمون های آزمایشی آیلتس نیز از زبان آموزان گرفته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه عرفان تماس بگیرید.